תכשיטי הנסיכה בראשון לציון מציגים: מתנה נוצצת לאישה בחגים

תכשיטי הנסיכה בראשון לציון מציגים: מתנה נוצצת לאישה בחגים

רוצה לפנק את האישה לפני החג במתנה נוצצת? הדרך הכי טובה לכך, היא לקנות לה תכשיט חדש של זהב טהור ויהלום. טרנד זה אינו חדש, אלא מנהג עתיק. חז”ל אמרו שעל הבעל לקנות לאשתו תכשיט לפני החג, כדי שהאישה תהיה שמחה בחג. מטרת הנתינה, היא לעזור לאישה לקיים את המצווה “ושמחת בחגך”.

למה כולם קונים מתנה דווקא לפני החגים?

הזמן הכי טוב לקנות תכשיט לאישה, הוא לפני החגים. מה הסיבות לכך?

עובדת קשה: לפני החג, האישה עובדת קשה בניקיונות, ובישולים והכנות לחג. לכן, תכשיט נוצץ, יהיה מתנה מרעננת לאישה, ותגרום לה שמחה.

זה הזמן בו מתחדשים: לפני כל חג יש הרבה הוצאות. חלק מההוצאות הן התחדשות לחג. לפעמים מחליפים ספה, לפעמים מסיידים את הבית. לכן, אפשר לכלול בהוצאות על התחדשות, הוצאה על תכשיט נוצץ כמתנה לאישה.

איזה תכשיט כדאי לקנות?

התשובה לכך, היא לא חד משמעית. לפעמים אפשר להשקיע ולקנות סט, לפעמים משלימים, וקונים משהו שיכול להשלים לסט, כמו טבעת, או שרשרת. כאשר חושבים מה לקנות, כדאי לחשוב איזה תכשיט האישה לובשת הכי הרבה, ולקנות לתכשיט הזה תכשיט או תכשיטים משלימים כסט.

זהב איכותי: כאשר משקיעים בתכשיט זהב, כדאי להשקיע ולקנות זהב 24 קראט. יש שני גווני זהב: זהב צהוב, וזהב לבן.

יהלומים: תכשיטי יהלומים הם יקרים, ולכן כדאי לקנות אותם כמתנה בזמנים מאוד מיוחדים. שרשרת יהלומים היא מתנה מאוד מיוחדת. לפעמים אפשר להשלים סט של שרשרת, ולקנות צמיד עם יהלומים, או טבעת יהלום.

האם לקנות את המתנה ביחד עם האישה?

זוהי שאלה טובה. קשה לתת לשאלה זו תשובה חד משמעית. לפעמים יש משהו במיוחד ב”להפתיע”, וההתרגשות וההפתעה של האישה תהיה מיוחדת, ולפעמים האישה תעדיף לבחור את התכשיט שהיא רוצה.

אז מה עושים?

התשובה לכך תלויה בכמה גורמים: על הבעל לשקול היטב האם הוא מכיר את טעם אשתו, ומה תהיה תגובתה על תכשיט שלא לטעמה. כאשר הבעל יכול לדייק בבחירת התכשיט, עדיף להפתיע. כאשר ייתכן שהתכשיט שייבחר יהיה רחוק מטעם האישה, ייתכן ועדיף שהבעל יבחר ביחד עם אשתו את התכשיט.  כאשר הבעל מחליט להפתיע, חשוב לדאוג לכך שיהיה פתק החלפה.

חשוב לעטוף מאת התכשיט: חשוב מאוד לתת את התכשיט בצורה מכובדת. לכן, כדאי לעטוף את התכשיט בנייר מתנה, ולהוסיף פתק עם הקדשה אישית  כאשר עוטפים את התכשיט בצורה יפה, נוצרת אצל האישה תחושה של השקעה ושל אכפתיות. כאשר נותנים תכשיט בלי לעטוף, אזי הנתינה יכולה להתפרש כזלזול. כאשר התכשיט הוא יוקרתי ונוצץ, מומלץ לבחור בעטיפה יפה ומושקעת.

כיצד לתת את התכשיט?

את התכשיט כדאי לתת בערב כשהילדים ישנים, או למצוא הזדמנות חגיגית אחרת שיהיה בה מעט רומנטיקה. אם הבעל מחליט להפתיע, הוא יכול להדליק נרות, כדי להוסיף לרומנטיות, ולחגיגיות. צריך אווירה טובה ורגועה בעת מתן התכשיט.

מתנה לאישה קונים ב”תכשיטי הנסיכה”

בחנות התכשיטים “תכשיטי הנסיכה”, יש מבחר גדול של תכשיטים מזהב טהור ויהלומים. תכשיטים אלו, יעניקו לאישה מראה חדש ונצץ בחג.

סגירת תפריט